Telefonické objednávky prijímame každý deň do 22:00

V Bratislave a okolí

Oprava umývačiek riadu všetkých značiek

Rýchlo a šikovne vám opravíme pokazenú umývačku riadu v Bratislave, stačí len zavolať alebo vyplniť kontaktný formulár.

"Ešte som sa nestretol s tak rýchlou reakciou na môj telefonát, ohľadom opravy umývačky riadu. Pán je stará škola, skutočný odborník, ktorý používa pri každej oprave rozum."
Dany Košo
Google recenzie

Máte v kuchyni pokazenú umývačku riadu?

Nikto nechce tráviť svoj voľný čas ručným umývaním riadu, najmä ak máte v kuchyni umývačku riadu, ktorá to za bežných okolností urobí za vás. Je frustrujúce, keď zrazu zlyhá. Či už ide o problémy s čerpaním vody, nefunkčné sušenie, alebo z nejakého dôvodu riad neumýva tak, ako by mala, sme tu, aby sme vám s tým pomohli.

S našimi 26 rokmi skúseností dokážeme rýchlo identifikovať a opraviť snáď akúkoľvek poruchu vašej umývačky riadu. A bez ohľadu na to, od akého je výrobcu, máme know-how a rýchly prístup k akýmkoľvek náhradným dielom potrebným na jej opravu. V prípade, že oprava nie je ekonomická alebo vôbec možná, poradíme vám s výberom a inštaláciou novej umývačky riadu, aby ste mohli znova v pokoji pokračovať vo svojom každodennom živote.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete našu pomoc? Neváhajte – kontaktujte nás ešte dnes. Naším cieľom je bezodkladne a efektívne dať vašu umývačku riadu do poriadku a uľahčiť vám život.

Volajte už dnes!

Prečo práve náš servis?

Špecializujeme sa na opravu umývačiek riadu všetkých značiek a typov.

Non-stop servis

Umývačka riadu sa môže pokaziť kedykoľvek. Je jej jedno, či máte pracovný deň alebo dovolenku. Preto sme pripravení vám prísť na pomoc každý deň, aj počas víkendov a štátnych sviatkov. Radi vám šikovne pomôžeme a dáme umývačku do poriadku aj vtedy, nech si môžete v kľude užiť pokoj.

Záruka na opravy

Poskytujeme záruku na všetky nami vykonané opravy, aby ste mali istotu, že vaša umývačka bude spoľahlivo fungovať dlho po našom zásahu. Konkrétne ide o 6 mesačnú záruku na všetky opravy. Ak použitý materiál alebo náhradný diel zlyhá počas šiestich mesiacov po našej návšteve, poskytneme vám servis zadarmo.

Bez skrytých poplatkov

Nemusíte sa obávať žiadnych neočakávaných poplatkov. S nami budete presne vedieť, koľko vaša oprava bude stať, predtým, než sa do nej pustíme. Vďaka tejto transparentnosti sa môžete v pokoji rozhodnúť, či sa vám oprava vôbec oplatí a tak predídete nepríjemným prekvapeniam.

0 +
Opravených umývačiek
0
Rokov skúseností
0 +
spokojných rodín
0 +
Vymenených súčiastok

Recenzie našich zákazníkov

4.4
Na základe 44 recenzií

Profesionálne a veľmi ústretové jednanie, veľká spokojnosť, určite odporúčam 🙂

Sluzby pana Maixnera som mal moznost vyuzit dvakrat (vzdy cez vikend). Raz prisiel az k nam, druhy raz mi poradil po telefone. V oboch pripadoch som sa stretol s promptnou a profesionalnou reakciou. Vysledkom bola funkcna pracka. V dnesnych casoch, ked sa pokazene veci bezne vyhadzuju, je to maly zazrak. Vrelo odporucam.

Veľmi milý pán, volala som cez víkend kvôli umývačke. Bol veľmi nápomocný, poradil cez telefón, presne opísal možný problém. Vďaka nemu sa nám podarilo chybu odstrániť. Veľká profesionalita, vrelo odporúčam!

Najlepsi opravar, rozumie sa do toho co robi. Nema prestrelene ceny, je to proste profik za primeranu cenu a robote sa rozumie nie na 100 percent ale na 200 percent.

Ráno som vyplnil formulár, za hodinu zavolal pán a za 30min už pracoval na pračke (Bosch). Podľa popísaného problému prišiel aj s potenciálnymi náhradnými dielmi. Rozobral kryty, diagnostikoval, vymenil, vyskúšal. Poobede sa už pralo. Všetko za prijateľnú sumu. 👍

Ešte som sa nestretol s tak rýchlou reakciou na môj telefonát, ohľadom opravy umývačky riadu. Pán je stará škola, skutočný odborník, ktorý používa pri každej oprave rozum. (nie notorické výmeny dielov až pokiaľ sa netrafím). Keď treba poradí aj telefonicky, aby ste si prípadnú menšiu závadu odstránili sami hneď. Spokojnosť a určite odporúčam.

Volajte už dnes!

Ďalšie kroky

Krok 1

Kontaktujte nás

Stačí zavolať alebo vyplniť kontaktný formulár s popisom problému

Krok 2

Problém vyriešime

Technik vykoná kompletnú diagnostiku vašej umývačky riadu a vypočíta presnú cenu opravy

Krok 3

Vaša umývačka znovu ide!

Po schválení opravy technik závadu odstráni a umývačku môžete znova používať tak, ako predtým

Nevýhody lacných opráv

Keď sa vám doma pokazí umývačka riadu, je jasné, že ju chcete dať opraviť čím skôr. Nezabúdajte však, že kvalita servisu výrazne ovplyvní životnosť umývačky, a tiež váš rozpočet a váš pokoj. Čo sa teda môže stať, ak si zvolíte lacného, ale neovereného, menej skúseného opravára?

Je pravda, že lacné alternatívy sú vždy lákavé. Prečo platiť viac, keď môžete zaplatiť menej? Ide však o to, že kvalitná oprava vám z dlhodobého hľadiska ušetrí peniaze a zaistí pokoj.

Postaráme sa o to, aby vaša umývačka po oprave spoľahlivo slúžila ešte dlhé roky!

Nedokončené opravy

Lacné opravy môžu byť len dočasným riešením, ktoré nedokáže zaručiť dlhodobú funkčnosť vašej umývačky riadu po jej oprave. Aby sa to nestalo, navrhneme vám trvalé riešenie bez kompromisov, vďaka ktorému váš spotrebič vydrží oveľa dlhšie.

Riziko poškodenia

Technici, ktorí ponúkajú služby za nízke ceny, nemusia mať potrebné vedomosti a skúsenosti, a ich nedostatok vedie k chybám. Napríklad pri oprave nesprávnej súčiastky môže dôjsť k ďalšiemu poškodeniu spotrebiča. S nami sa vďaka tisíckam opravených spotrebičov toho obávať nemusíte.

Nedostatočná podpora

Servisná podpora a záruka po oprave je rovnako dôležitá ako samotná oprava. Väčšina lacných opravárov neponúka záruky na vykonané služby, čo výrazne zvyšuje riziko ďalších nákladov v prípade opätovnej poruchy. My poskytujeme solídnu záruku, aby ste mali istotu, že váš spotrebič bude fungovať správne aj naďalej.

Skryté poplatky

Mnohé firmy nemusia poskytovať podrobné ceny, takže to, čo na prvý pohľad vyzerá ako výhodná cena, sa nakoniec často aj zdvojnásobí. U nás nie sú žiadne skryté poplatky. Veríme v transparentnosť a poskytujeme vám jasné informácie o cene služby po diagnostike, ešte pred samotnou opravou.

Časté otázky a odpovede

Sú dva fixné poplatky: 10 eur za výjazd v Bratislave a 15 eur za kompletnú diagnostiku spotrebiča. Pri samotnej oprave vám presnú sumu vieme povedať až po diagnostike, keďže každý problém je odlišný a vyžaduje rôzne náhradné diely a množstvo práce. Ešte predtým, než začneme s opravou, sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať alebo nie.

Občas sa stane, že staré zariadenie so závažným problémom je výhodnejšie nahradiť novším. V tomto prípade radi poradíme s výberom novej umývačky riadu a vieme vám pomôcť aj s demontážou starej umývačky a s inštaláciou tej novej.

Naším cieľom je vyriešiť váš problém čo najskôr.  Samozrejme sa vždy dohodneme na termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Po diagnostike umývačky riadu sa posnažíme vykonať opravu čo najrýchlejšie v závislosti od dostupnosti náhradných dielov. Veľakrát oprava je dokončená v ten istý deň.

Je to v poriadku, v tomto prípade vám vieme dodať náhradné diely alebo pomôcť s inštaláciou nového spotrebiča.

Opravujeme širokú škálu značiek a modelov umývačiek riadu, vrátane tých najpopulárnejších na trhu. Zásoby náhradných dielov pravidelne doplňujeme a v prípade potreby sme schopní objednať špecifické diely priamo od výrobcov alebo autorizovaných dodávateľov. Opravujeme všetky typy a značky umývačiek riadu, vrátane výrobcov ako AEG, Whirlpool, CANDY, BOSCH, LG, Electrolux, Samsung a mnoho ďalších.

Áno, pracujeme každý deň nonstop celý týždeň. Ak sa vám pokazila umývačka cez víkend alebo sviatky, hneď nám zavolajte alebo napíšte a s radosťou ju opravíme.

Diagnostický proces začína podrobným skúmaním sťažností zákazníka a vizuálnou kontrolou zariadenia. Potom môžeme vykonávať rôzne testy – od skúšky elektriky až po testy funkčnosti jednotlivých komponentov umývačky, aby sme presne identifikovali problém.

Všetky naše opravy sú podložené 6 mesačnou zárukou. Chceme, aby ste mali istotu, že vaša umývačka riadu bude fungovať bezchybne dlho po našom zásahu. Táto záruka pokrýva prácu, ako aj náhradné diely použité počas opravy.

Máte iné otázky?

Zavolajte a s radosťou vám na ne odpovieme.

Dajme vašu umývačku do poriadku už dnes!

Zavolajte na toto číslo alebo vyplňte formulár a pomôžeme vám

Kontaktné údaje

Naše sídlo

Kempelenova 13, 841 04 Karlova Ves, Bratislava

Fakturačné údaje

František Meixner - MAX
IČO: 30169909
DIČ: 1025141084