Telefonické objednávky prijímame každý deň do 22:00

V Bratislave a okolí

Oprava sušičiek prádla všetkých značiek

Bezodkladne vám pomôžeme s opravou pokazenej sušičky v Bratislave, stačí nám zavolať alebo vyplniť kontaktný formulár.

"Pán mi obratom zavolal na základe vyplnenia formulára na stránke. Úžasný prístup. Profesionál nabitý informáciami."
Igor Bičan
Google recenzie

Pokazila sa vám doma sušička?

Pokazila sa vám sušička prádla, váš spoľahlivý pomocník v domácnosti? Už nejde tak, ako by mala? Zrazu nesuší dobre a vyťahujete z nej vlhké oblečenie? Nehreje dostatočne alebo z jej vnútra počujete neobvyklé zvuky? Ide z nej zvláštny zápach, akoby niečo horelo? Aj tie najlepšie domáce spotrebiče môžu časom zlyhávať, sušičky nie sú výnimkou. Nepríjemné je, keď sa to stane vtedy, keď to čakáte najmenej.

Náš skúsený opravár vám s tým veľmi rád pomôže. Po dlhoročných skúsenostiach so servisom sušičiek mu neunikne žiadna závada, či už je to porucha motora, poškodené ohrievacie teleso alebo akákoľvek iná náhla závada, kvôli ktorej sušička prestane fungovať. Závadu technik pozorne preskúma, vykoná podrobnú diagnostiku a navrhne dômyselné riešenie. A v prípade, že by výmena bola vhodnejšou možnosťou, pomôže vám s výberom nového spotrebiča a jeho spojazdnením.

Ak čelíte tejto výzve, neváhajte nás osloviť! Radi vám pomôžeme. Keď sa nám ozvete, vašu sušičku bielizne vieme dať dokopy už v priebehu jedného či dvoch dní, alebo dokonca aj v priebehu iba niekoľkých hodín.

Volajte už dnes!

Prečo práve náš servis sušičiek?

Špecializujeme sa na servis sušičiek prádla všetkých značiek a typov.

Non-stop servis

Vaša sušička sa môže pokaziť aj cez víkend, aj počas sviatku. Preto vám radi pomôžeme každý deň, či je to sviatok, sobota alebo nedeľa, nech je váš problém vyriešený a vy máte pokoj. Ak sa vaša sušička pokazí, potrebujete servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť aj keď ostatní majú voľno.

Záruka na opravy

Vážime si vašu dôveru a dokladáme to poskytnutím záruky na všetky opravy, aby ste mali istotu, že vaša sušička bude sušiť bez problémov dlho po našej návšteve. Je to 6 mesačná záruka – ak použitý materiál alebo náhradný diel zlyhá počas šiestich mesiacov po našej návšteve, poskytneme vám servis zadarmo.

Bez skrytých poplatkov

Môžete očakávať úplnú transparentnosť bez skrytých poplatkov. Poskytneme vám jasné info o cene predtým, než začneme so samotnou opravou. Vyhnete sa nepríjemným prekvapeniam pri platbe, pretože budete vedieť presne, za čo platíte a prečo.


0 +
Opravených sušičiek
0
Rokov skúseností
0 +
spokojných rodín
0 +
Vymenených súčiastok

Recenzie našich zákazníkov

4.4
Na základe 44 recenzií

Profesionálne a veľmi ústretové jednanie, veľká spokojnosť, určite odporúčam 🙂

Sluzby pana Maixnera som mal moznost vyuzit dvakrat (vzdy cez vikend). Raz prisiel az k nam, druhy raz mi poradil po telefone. V oboch pripadoch som sa stretol s promptnou a profesionalnou reakciou. Vysledkom bola funkcna pracka. V dnesnych casoch, ked sa pokazene veci bezne vyhadzuju, je to maly zazrak. Vrelo odporucam.

Veľmi milý pán, volala som cez víkend kvôli umývačke. Bol veľmi nápomocný, poradil cez telefón, presne opísal možný problém. Vďaka nemu sa nám podarilo chybu odstrániť. Veľká profesionalita, vrelo odporúčam!

Najlepsi opravar, rozumie sa do toho co robi. Nema prestrelene ceny, je to proste profik za primeranu cenu a robote sa rozumie nie na 100 percent ale na 200 percent.

Ráno som vyplnil formulár, za hodinu zavolal pán a za 30min už pracoval na pračke (Bosch). Podľa popísaného problému prišiel aj s potenciálnymi náhradnými dielmi. Rozobral kryty, diagnostikoval, vymenil, vyskúšal. Poobede sa už pralo. Všetko za prijateľnú sumu. 👍

Ešte som sa nestretol s tak rýchlou reakciou na môj telefonát, ohľadom opravy umývačky riadu. Pán je stará škola, skutočný odborník, ktorý používa pri každej oprave rozum. (nie notorické výmeny dielov až pokiaľ sa netrafím). Keď treba poradí aj telefonicky, aby ste si prípadnú menšiu závadu odstránili sami hneď. Spokojnosť a určite odporúčam.

Volajte už dnes!

Ďalšie kroky

Krok 1

Zavolajte / napíšte

Zavolajte alebo vyplňte kontaktný formulár s popisom vášho problému so sušičkou prádla

Krok 2

Problém vyriešime

Vykonáme diagnostiku vašej sušičky a vypočítame koľko bude stať jej oprava

Krok 3

Vaša sušička je opäť funkčná!

Ak cenu odsúhlasíte, sušičku opravíme a môžete ju znova využívať tak, ako predtým

Nevýhody lacných opráv

Keď sa vám sušička pokazí, chcete ju dať opraviť čím najskôr. Pamätajte však, že kvalita opravy výrazne ovplyvní jej životnosť, a dokonca aj vaše náklady v budúcnosti. Čo sa teda môže stať, ak sa rozhodnete skúsiť lacný servis a trochu ušetriť?

 

Je pravda, že lacné alternatívy vyzerajú lákavo. Ide však o to, že kvalitná oprava vám z dlhodobého hľadiska ušetrí peniaze a zaistí pokoj.

Zaručíme, že vaša sušička po oprave bude spoľahlivo slúžiť ešte dlhé roky!

Nedokončené opravy

Lacné opravy môžu byť len dočasným riešením, ktoré nedokáže zaručiť dlhodobú funkčnosť vašej sušičky prádla po jej oprave. Aby sa to nestalo, navrhneme vám kvalitné riešenie bez kompromisov, vďaka ktorému váš spotrebič vydrží oveľa dlhšie.

Riziko poškodenia

Technici, ktorí ponúkajú služby za nízke ceny, nemusia mať potrebné vedomosti a skúsenosti, a ich nedostatok vedie k chybám. Napríklad pri oprave nesprávnej súčiastky môže dôjsť k ďalšiemu poškodeniu spotrebiča. S nami sa vďaka tisíckam opravených spotrebičov toho obávať nemusíte.

Nedostatočná podpora

Servisná podpora a záruka po oprave je rovnako dôležitá ako samotná oprava. Väčšina lacných opravárov neponúka záruky na vykonané služby, čo výrazne zvyšuje riziko ďalších nákladov v prípade opätovnej poruchy. My poskytujeme solídnu záruku, aby ste mali istotu, že váš spotrebič bude fungovať správne aj naďalej.

Skryté poplatky

Mnohé firmy nemusia poskytovať podrobné ceny, takže to, čo na prvý pohľad vyzerá ako výhodná cena, sa nakoniec často aj zdvojnásobí. U nás nie sú žiadne skryté poplatky. Veríme v transparentnosť a poskytujeme vám jasné informácie o cene servisu, ešte pred samotnou opravou, po diagnostike.

Časté otázky a odpovede

Sú dva fixné poplatky: 10 eur za výjazd v Bratislave a 15 eur za kompletnú diagnostiku spotrebiča. Pri samotnej oprave vám presnú sumu vieme povedať až po diagnostike, keďže každý problém je odlišný a vyžaduje rôzne náhradné diely a množstvo práce. Ešte predtým, než začneme s opravou, sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať alebo nie.

Občas sa stane, že staré zariadenie so závažným problémom je výhodnejšie nahradiť novším. V tomto prípade radi poradíme s výberom novej umývačky riadu a vieme vám pomôcť aj s demontážou starej sušičky a s inštaláciou tej novej.

Naším cieľom je vyriešiť váš problém čo najskôr.  Samozrejme sa vždy dohodneme na termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Po diagnostike sušičky sa posnažíme vykonať opravu čo najrýchlejšie v závislosti od dostupnosti náhradných dielov. Veľakrát oprava je dokončená v ten istý deň.

Je to v poriadku, v tomto prípade vám vieme dodať náhradné diely alebo pomôcť s inštaláciou nového spotrebiča.

Opravujeme širokú škálu značiek a modelov umývačiek riadu, vrátane tých najpopulárnejších na trhu. Zásoby náhradných dielov pravidelne doplňujeme a v prípade potreby sme schopní objednať špecifické diely priamo od výrobcov alebo autorizovaných dodávateľov. Opravujeme všetky typy a značky sušičiek.

Áno, pracujeme každý deň nonstop celý týždeň. Ak sa vám pokazila sušička prádla cez víkend alebo sviatky, hneď nám zavolajte alebo napíšte a s radosťou ju opravíme.

Diagnostický proces začína podrobným skúmaním sťažností zákazníka a vizuálnou kontrolou zariadenia. Potom môžeme vykonávať rôzne testy – od skúšky elektriky až po testy funkčnosti jednotlivých komponentov umývačky, aby sme presne identifikovali problém.

Všetky naše opravy sú podložené 6 mesačnou zárukou. Chceme, aby ste mali istotu, že vaša sušička bude fungovať bezchybne dlho po našom zásahu. Táto záruka pokrýva prácu, ako aj náhradné diely použité počas opravy.

Máte iné otázky?

Zavolajte a s radosťou vám na ne odpovieme.

Dajte vašu sušičku opraviť už dnes!

Zavolajte na toto číslo alebo vyplňte formulár a pomôžeme vám

Kontaktné údaje

Naše sídlo

Kempelenova 13, 841 04 Karlova Ves, Bratislava

Fakturačné údaje

František Meixner - MAX
IČO: 30169909
DIČ: 1025141084