Telefonické objednávky prijímame každý deň do 22:00

V Bratislave a okolí

Oprava práčiek akejkoľvek značky

Expresne zrealizujeme opravu či inštaláciu vašej pračky v Bratislave a okolí.

"Veľmi ochotný milý pán, vrelo odporúčam jeho služby"
Gabika Zacharová
Google recenzie

Pokazila sa vám doma práčka?

Takáto situácia nie je zďaleka výnimočná. Je veľmi bežné, že sa domáce spotrebiče vrátane práčok zlyhávajú. Napriek ich obvyklej odolnosti a pevnosti môžu mať aj tie najlepšie práčky časom ťažkosti. Keď nastane takáto situácia, môže to byť dosť deprimujúce. Je tu však aj dobrá správa; vďaka včasnej a profesionálnej oprave môže práčka dosiahnuť vyšší výkon a dlhšiu životnosť, čím sa výrazne zníži potreba ďalších zásahov.

Práčky majú v našom dennom živote veľký význam. Zabezpečujú nielen to, aby naše oblečenie zostalo čisté a svieže, ale aj odstraňujú namáhavú úlohu ručného prania oblečenia. Avšak krutou pravdou je, že proces opravy alebo výmeny práčky môže byť poriadne nákladný. Navyše sa môže stať, že ani odporúčaná oprava zo strany odborníka nemusí byť dlhodobým riešením, čo neskôr spôsobuje dodatočné komplikácie.

U nás v servise poskytujeme záručné a záručné opravy, takže bez ohľadu na to, akú značku práčky máte, radi vám ju opravíme!

Volajte už dnes!

Prečo my?

Špecializujeme sa na servis práčiek všetkých značiek a typov.

Non-stop servis

Sme pripravení vám pomôcť každý deň počas celého týždňa. Pokazila sa vám pračka cez víkend, keď ste chceli mať čas na odpočinok? Neváhajte a zavolajte nám, aby sme váš problém vyriešili. Profesionálna ruka inštalatéra vaše zariadenie dá dokopy rýchlejšie ako blesk.

Záruka na opravy

Nemusíte sa obávať toho, že vaša práčka alebo umývačka po týždni znovu zlyhá a budete platiť ďalšie peniaze za opravu. Garantujeme vám 6 mesačnú záruku na všetky opravy. Ak použitý materiál alebo náhradný diel zlyhá počas šiestich mesiacov po oprave, poskytneme vám servis zadarmo.

Bez skrytých poplatkov

Nemusíte sa obávať žiadnych neočakávaných poplatkov. O všetkom sa dohodneme vopred, takže budete mať vopred jasnú predstavu o tom, koľko za opravu vašej práčky zaplatíte. Vďaka tomu sa môžete v pokoji rozhodnúť, či sa vám to oplatí a predísť nepríjemným prekvapeniam.

0 +
Opravených práčok
0
Rokov skúseností
0 +
spokojných rodín
0 +
Vymenených súčiastok

Recenzie našich zákazníkov

4.4
Na základe 44 recenzií

Profesionálne a veľmi ústretové jednanie, veľká spokojnosť, určite odporúčam 🙂

Sluzby pana Maixnera som mal moznost vyuzit dvakrat (vzdy cez vikend). Raz prisiel az k nam, druhy raz mi poradil po telefone. V oboch pripadoch som sa stretol s promptnou a profesionalnou reakciou. Vysledkom bola funkcna pracka. V dnesnych casoch, ked sa pokazene veci bezne vyhadzuju, je to maly zazrak. Vrelo odporucam.

Veľmi milý pán, volala som cez víkend kvôli umývačke. Bol veľmi nápomocný, poradil cez telefón, presne opísal možný problém. Vďaka nemu sa nám podarilo chybu odstrániť. Veľká profesionalita, vrelo odporúčam!

Najlepsi opravar, rozumie sa do toho co robi. Nema prestrelene ceny, je to proste profik za primeranu cenu a robote sa rozumie nie na 100 percent ale na 200 percent.

Ráno som vyplnil formulár, za hodinu zavolal pán a za 30min už pracoval na pračke (Bosch). Podľa popísaného problému prišiel aj s potenciálnymi náhradnými dielmi. Rozobral kryty, diagnostikoval, vymenil, vyskúšal. Poobede sa už pralo. Všetko za prijateľnú sumu. 👍

Ešte som sa nestretol s tak rýchlou reakciou na môj telefonát, ohľadom opravy umývačky riadu. Pán je stará škola, skutočný odborník, ktorý používa pri každej oprave rozum. (nie notorické výmeny dielov až pokiaľ sa netrafím). Keď treba poradí aj telefonicky, aby ste si prípadnú menšiu závadu odstránili sami hneď. Spokojnosť a určite odporúčam.

Volajte už dnes!

Ďalšie kroky

Krok 1

Zavolajte nám

Zavolajte nám ohľadom vášho problému s práčkou a dohodnite si termín opravy

Krok 2

Problém vyriešime

Opravár zistí príčinu poruchy, poskytne vám cenu a práčku opraví

Krok 3

Vaša práčka opäť funguje!

Po tom, čo ju opravár dá do poriadku, práčka opäť beží tak, ako má

Nevýhody lacných opráv

Keď sa vám doma pokazí spotrebič, je jasné, že ho treba čo najskôr opraviť. Nezabudnite však, že servis, ktorý si vyberiete, výrazne ovplyvní životnosť vášho spotrebiča, a tiež váš rozpočet a váš pokoj. Čo sa teda môže stať, ak si zvolíte neovereného, menej skúseného opravára?

 

Chápeme, že je lákavé siahnuť po lacnej oprave, ale nezabúdajte, že kvalitná oprava vám z dlhodobého hľadiska ušetrí peniaze a zaistí pokoj.

Zaručíme, aby vám práčka po oprave slúžila ešte dlhé roky!

Nedokončené opravy

Menej skúsení opravári môžu nájsť len dočasné riešenie - opravu, ktorá však nemusí vydržať, takže čoskoro budete opäť riešiť ten istý problém. Aby sa to nestalo, navrhneme vám trvalé riešenie, vďaka ktorému váš spotrebič vydrží oveľa dlhšie.

Riziko poškodenia

Nedostatok skúseností vedie k chybám. Pri oprave nesprávnej súčiastky alebo pri nesprávnom postupe môže dôjsť k ďalšiemu poškodeniu spotrebiča. Vďaka dvadsiatim rokom skúseností zabezpečíme, že vaše spotrebiče sú v spoľahlivých rukách.

Nedostatočná podpora

Servisná podpora po oprave je rovnako dôležitá ako samotná oprava. Menej skúsení poskytovatelia nemusia ponúkať ďalšiu podporu. Naša práca však nekončí opravou. Sme vám k dispozícii, aby sme zabezpečili, že váš spotrebič funguje správne aj naďalej.

Skryté náklady

Mnohé firmy nemusia poskytovať podrobné ceny - čo sa spočiatku môže zdať ako dobrá cena, sa môže nakoniec zdvojnásobiť. U nás nie sú žiadne skryté poplatky. Veríme v transparentnosť a poskytujeme vám jasné informácie o cene služby ešte pred samotnou opravou.

Časté otázky a odpovede

Sú dva fixné poplatky: 10 eur za výjazd v Bratislave a 15 eur za kompletnú diagnostiku spotrebiča. Pri samotnej oprave vám presnú sumu vieme povedať až po diagnostike, keďže každý problém je odlišný a vyžaduje rôzne náhradné diely a množstvo práce. Ešte predtým, než začneme s opravou, sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať alebo nie.

Občas sa stane, že staré zariadenie so závažným problémom je výhodnejšie nahradiť novším. V tomto prípade vám vieme pomôcť s demontážou starej práčky alebo umývačky a s inštaláciou novej.

Veľakrát vykonávame opravy aj v ten istý deň. Samozrejme sa vždy dohodneme na termíne, ktorý vám bude vyhovovať.

Je to v poriadku, v tomto prípade vám vieme dodať náhradné diely alebo pomôcť s inštaláciou nového spotrebiča.

Opravujeme všetky druhy a všetky značky. Vrátane AEG, Whirlpool, CANDY, BOSCH, LG, Electrolux, Samsung atď.

Áno, pracujeme každý deň nonstop celý týždeň. Ak sa Vám pokazila cez víkend práčka, hneď nám zavolajte a s radosťou ju opravíme.

Máte iné otázky?

Zavolajte a s radosťou vám na ne odpovieme.

Opravíme vám práčku ešte dnes!

Zavolajte na toto číslo alebo vyplňte formulár a pomôžeme vám

Kontaktné údaje

Naše sídlo

Kempelenova 13, 841 04 Karlova Ves, Bratislava

Fakturačné údaje

František Meixner - MAX
IČO: 30169909
DIČ: 1025141084